Efektīvākais līdzeklis cīņā ar celulītu – šāda vakuuma masāža!

masāžaCelulīts ir problēma, kas daudzām no mums sagādā vislielākās neērtības un kauna sajūtu, tomēr nevajadzētu par to baidīties runāt! Protams, katrai var būt neērti atklāt, ka sāk parādīties pirmās celulīta pazīmes, tomēr būsi pārsteigta uzzinot, cik daudzām ir ar to bijušas problēmas! Ja ne ar vienu neparunāsi, neuzzināsi arī to, cik daudzām palīdzējusi šāda vakuuma masāža!

Celulīts sākumā ir visai nemanāms. Pirmās pazīmes tipiskākajās vietās (uz gurniem, dibena vai vēdera apakšdaļas) parādās ļoti neuzkrītoši. Tikai pēc tam, kad zemādas tauku uzkrāšanās noritējusi vairāk, parādās jau diezgan pamanāmais apelsīna miziņas efekts. Lai gan tas tavai veselībai nenodara nekādu kaitējumu, ir saprotams, ka nevēlies ar to sadzīvot estētisku iemeslu dēļ!

Tieši tādēļ skaistumkopšanas speciālisti jau izsenis meklējuši ērtāko un efektīvāko veidu, kā cīnīties ar šo problēmu, kas parādās arvien lielākam daudzumam sieviešu. Šobrīd viens no ērtākajiem, ātrākajiem un populārākajiem risinājumiem pavisam noteikti ir vakuuma masāža. Veicot šo masāžu, speciālists izmanto īpašu vakuuma ierīci. Vakuuma masāžas galvenais ierocis ir tieši vakuums, kas rada velkošu efektu uz ādas, kas palīdz atbrīvot zemādas tauku slānīti, kas arī ir galvenais nelāgā apelsīna miziņas efekta vaininiece!

Šī procedūra nav sāpīga un ilga, tomēr jārēķinās, ka būs jāiziet vesels vakuuma masāžas kurss, lai panāktu vislielāko un noturīgāko efektu. Procedūra tiešām lielā mērā atgādina jau pierasto, patīkamo masāžu, tādēļ nevajadzētu pārāk satraukties, ka tas būs kas ārkārtīgi nepatīkams uz ko dosies ar sakostiem zobiem. Tā vietā centies to uztvert kā iespēju atslābināties no straujā ikdienas skrējiena un veltīt arī kādu brīdi sev un rūpēm par savu ķermeni. Patiesību sakot, šajā gadījumā pat netiešā veidā rūpēsies arī par savu garu – masāža dod iespēju atslēgties no ikdienas un aizmirst par raizēm, turklāt tās jāveic vairākkārt, tādēļ varēsi kārtīgi pabūt ar sevi vismaz reizi nedēļā!

Lai gan ziema jau klāt un apelsīni protams šajā laikā ir nepieciešami, tomēr saprotams, ka mēs varam izvēlēties nesamierināties ar apelsīna miziņas efektu uz ādas. Tieši ziema ir īstais laiks, kad visveiksmīgāk tikt ar to galā un sākt gatavoties jaunajai pludmales sezonai. Vien pāris masāžu kursi, un jau varēsi par sevi justies krietni pārliecinātāka, nebaidīties no pirmās peldkostīma uzvilkšanas reizes kā no zobārsta apmeklējuma!

Scroll To Top