Ieklāj laminātu ar stilu!

Jebkurā mājoklī ļoti svarīgi grīdas segumi, jo tos lielākoties izvēlas maksimāli ilgam laika posmam. Pieņemot pareizu izvēli iegūsiet viegli kopjamas grīdas un tiešām apbrīnojamu komforta sajūtu. Neizsakāmi būtiski pieņemt galīgo lēmumu bez steigas, jo grīdas redzamas ļoti lielā apmērā.

Dažāda tipa grīdas lamināts

Grīdas lamināts diezgan regulāri ir veikala klientu izvēle, jo to var ērti piemērot visām savām vēlmēm. Īpaši patīkama ziņa ir tā, ka dažādās lamināta stila grīdas drīkst izmantot vietās, kur ir lielāks mitrums, jo tas konkrētajam segumam neradīs šķēršļus. Visādā ziņā arī redzēsiet, ka preču katalogā ir visdažādākie lamināta segumi, tādēļ ikvienam būs iespēja izvēlēties ko īpaši atšķirīgu. Īpaši unikāli noteikti būs speciāli apdedzinātie dēļi, ko visādā ziņā izvēlas tiešām radoši un drosmīgi klienti. Saprotams, ka jebkura lamināta ieklāšana atkarīga no tā, kā tas veidots, tomēr vienmēr reāli iespējams likt lietā profesionāļu palīdzību bez maksas. Grīdas lamināts allaž tiek meklēts rūpīgi, līdz ar to interneta veikala mājaslapā ir redzami speciāli meklēšanas filtri, lai meklēšana varētu noritēt raitāk. Patiesi svarīgs aspekts ir konkrētā klase, kurā ietilpst atrastais grīdas segums, tādēļ ir skaidri jāsaprot, ko tas nozīmē. 33. klases lamināts visnotaļ nozīmē, ka to varēsiet likt arī virtuvē vai mājokļa plašajā gaitenī. Norādītā cena sasniedz arī 33 Eur/m2, bet īpaši jāpievērš savu uzmanību tieši Jūsu izraudzītajai kataloga precei. Katrā situācijā grīdas lamināts ir patiešām dažāds, tikai tāpēc katras preces cena ir zināmā mērā atšķirīga. Lamināts vispatīkamākais liekas tad, kad ir akcija, jo tad var pasūtīt arī kaut ko tādu, ko citos apstākļos vienkārši nevarētu atļauties.

Parkets piemērots ikvienai telpai

Vēl visādā ziņā cilvēkiem labi pazīstams ir parkets, ko drīkst izmantot principā jebkurā telpā. Salīdzinoši daudziem patīk mājās uzstādīt speciāli apsildāmās grīdas, tādā gadījumā vislabākā izvēle no kataloga ir trīsslāņu parkets grīdai. Tas iespējams tieši tādēļ, ka šāda stila grīdas segums tiek gatavots no lapu kokiem, līdz ar to visas temperatūras izmaiņas un lielais mitrums nespēj nodarīt tik lielus bojājumus. Pats dārgākais parkets maksā aptuveni 109 Eur/m2, bet to visu ietekmē vairāki faktori. No ozolkoka darinātais grīdas segums noteikti maksās visvairāk, bet tas atbilstoši kalpos ilgi un neradīs problēmas. Kad ir kāda laba akcija, šāds trīsslāņu grīdas parkets var mierīgi kļūt par ideālāko iespēju ikvienam klientam. Klientu izvēlei tiek piedāvāts arī īpašs lamināta grīdas parkets, kas ļoti bieži spēj samulsināt pircējus. Lielākā segumu atšķirība ir tā, ka tieši parkets tiek izgatavots no ļoti dabīgiem materiāliem, bet jau zināmais lamināts ne. Nosaukums radies tāpēc, ka speciālisti panākuši neticamu līdzību šiem abiem segumiem. Ikvienam klientam ir iespēja apskatīt arī vinila grīdas, kas nodrošina tiešām autentisku dēļu efektu, pietam Jūs varēsiet veidot dažādus rakstus un īpašas krāsu izlases.

Labākie piederumi vēlamajam rezultātam

Ikvienam interesentam ir pienākums iemācīties viegli atrast sortimentā pareizos grīdas piederumus darbu izpildei. Piederumi grīdai palīdzēs izveidot labāk pārdomātu istabu interjeru un maksimāli Jūsu prasībām atbilstošu izskatu. Visas veida grīdlīstes izveido kārtīgāku izskatu, tādēļ ir ļoti vēlams izvēlēties tās pilnīgi ikvienai no telpām. Neskaitāmi sliekšņu profili palīdzēs nosegt spraugas starp telpu atšķirīgajiem segumiem. Lai spētu atrisināt visas esošās neskaidrības, vienkārši sazinieties ar jebkuru no daudzajiem uzņēmuma darbiniekiem.

Apskaties grīdas segumu piedāvājumu – Gridasstils.lv

Scroll To Top