Tradīcijām apvītie Šveices rokas pulksteņi

šveices rokas pulksteņi

Pirmsākumi meklējami vairāk nekā 400 gadu senā pagātnē, kad 16.gs. liela daļa protestantu pameta Franciju, viņu vidū arī daudzi pulksteņmeistari, patvērumu meklējot  Ženēvā. Te dzima mazās darbnīcas, kur prasmīgi sava amata meistari lika pamatus par pasaulslaveniem zīmoliem kļuvušiem uzņēmumiem. Tā šī pilsēta sāka savu ceļu, lai mūsdienās varētu tikt saukta par pulksteņu meku. Seno tradīciju dēļ tieši Šveices pulksteņmeistari tiek uzskatīti par labākajiem, kā nu ne, pieredze nodota paaudzēs gadsimtu garumā. Šobrīd, kad tiek pieminēti Šveices rokas pulksteņi, runājam par tādiem ekskluzīviem  rokas pulksteņu zīmoliem kā Rolex, Tissot, Rado, Longines P. Balmain un citiem.

            3 iemesli, kas šos laikrāžus padara tos īpašus

  1. Roku darbs – katru pulksteni veidojis izcils meistars ar milzīgu pieredzi. Vēl vairāk, viņa rokās ir “iestrādātas” gadsimtiem ilgas tradīcijas. Varat būt pārliecināti, ka katrs pulkstenis ir unikāls, tajā ieguldīts vairāku mēnešu darbs un katra sīkākā detaļa ir savā vietā, lai sarežģītais mehānisms darbotos bez mazākās aizķeršanās.
  2. Izejmateriālu kvalitāte – tāpat kā pagatavojot labu steiku, izcila gaļa ir 50% no panākumiem, radot šos rokas pulksteņus tiek izmantoti tikai labākie materiāli- dārgmetāli, dārgakmeņi, kas pierāda, ka jūs maksājiet par kvalitāti.
  3. Zīmols – tas ir vairāk, kā tikai firmas nosaukums vai tukšs vārds, kas paaugstina rokas pulksteņa cenu. Tas ir stāsts no pirmā pulksteņmeistara līdz mūsdienām, tās ir tradīcijas, kuras nevar novērtēt naudā un tā ir mīlestība pret darbu, kas tiek darīts.

Kā atrast sev piemēroto?

Katrs pulkstenis ir personība, tāpēc tā izvēlei jābūt pārdomātai, tai jāvelta zināma izpēte, lai atrastu vislabāko saderību.

Rolex – skaļš vārds skaļai personībai, nedaudz ārišķīgs savā pārliecībā un absolūts perfekcionsists. Dzelžaina kvalitāte un vispārēja apbrīna.

Longines – elegance un tradīcijas. Smalka atturība, kas radīs izsmalcinātu un intelektuālu iespaidu.

Tissot – koķetīgums apvienojumā ar pragmatismu. Pastāvīga izaugsme un inovācija, kas apliecina, ka pastāvēs tas, kurš mainīsies.

Tas ir tikai neliels ieskats plašajā rokas pulksteņu izvēles klāstā un es iedrošinu atklāt savu īsto dvēseles radinieku.

Tava iespēja pārstāvēt labāko

Izvēloties kādu no Šveices rokas pulksteņiem, jūs izvēlaties nepārprotamu kvalitāti. Tā ir iespēja nēsāt sev līdzi daļu vēstures katru dienu. Kāds kolekcionē iecienītākā mākslinieka darbus, kādam svarīga mīļākā dizainera jaunā kolekcija, kāds aizraujas ar retro automašīnām, esot rokas pulksteņu entuziastam, jūs nudien pārstāvat paliekošas vērtības – precizitāte, darbs un unikalitāte.

Scroll To Top