5 lietas, ko neaizmirst, dodoties romantiskā braucienā ar motociklu

bosch akumulatoriVasara ir īstais brīdis, kad paņemt kādu papildus brīvdienu, pārsteigt savu otru pusīti un doties galvu reibinošā braucienā ar motociklu. Braucienam nav jābūt tālam, taču romantiskam, lai sievietes atmiņā tas paliktu uz mūžu un raisītu smaidu vēl ilgi – par plandošajiem matiem vējā un to brīvību, kas sajusta uz ceļa.

Atcerieties, Jums pat nav jābūt motociklam, lai liktu savai sievietei izbaudīt šādu dienu, vienmēr ir iespēja arī izīrēt motociklu, vai, piemēram, rolleri, ja Jums nav motocikla vadītāja apliecība.

Lai sagatavotos šim braucienam, derētu rūpīgi visu saplānot un izpētīt, kad būs vissiltākā vasaras nakts. Plānojat maršrutu ar skaistu ainavisku vietu, kur varētu baudīt pikniku, piemēram, jūras krastā vai kādā stāvkrastā.

Svarīgākais, lai dotos ceļā, būtu uzlādēt motocikla akumulatoru un to pārbaudīt, vai ja īrējat motociklu – pārliecināties vai tas ir uzlādēts, lai Jūsu romantiku neizjauc pārvietošanās problēmas. Bosch akumulatori motocikliem, nodrošina izcilu jaudu un lielu drošību.

Noteikti neaizmirstiet paņemt līdzi sērkociņus, jo kad būsiet galā un saule rietēs, tad noteikti gribēsies uzkurināt ugunskuru, lai pie tā apsēstos tuvāk un varētu baudīt vasaras siltumu tālāk.

Somā noteikti vajadzētu būt arī piknika lietām – tam, kas garšo Jums abiem vislabāk. Neaizmirsti par šampanieti vai vīnu un skaistām glāzēm, lai viņu palutinātu.

Paņem līdzi pierakstu kladi un 2 pildspalvas, lai mirklī, kad izdzerat savu šampanieti, varat kopīgi uzrakstīt mīlestības vēstuli, kur atdzīstaties cik mīlestība Jums ir īpaša un, ko novēlat tiem, kas to atradīs, varbūt pēc daudziem gadiem.

Izmantojot kladi, varat uzspēlēt kuģus vai desas, priekam, atceroties agrākos laikus, kad vēl nebija tehnoloģiju gadsimts.

Vēl viena lieta, bez kuras šis izbrauciens nav iedomājams – tie ir guļammaisi, kurus var saāķēt kopā, lai mirklī, kad debesis satumst un virs Jums ir zvaigznes, Jūs varat kopā tās skaitīt un būt viens vesels.

Lai Jums izdodas atrast to burvību, kuru ikdienā piemirstam.

Scroll To Top