Vakances Rēzeknē – šarmantajā septiņu pakalnu pilsētā

vakances Rēzeknē

Darba meklēšana Rēzeknē, vienā no lielākajām Latgales pilsētām, vienmēr ir aktuāla, jo Rēzekne ir republikas nozīmes pilsēta ar gandrīz 30 tūkstošiem iedzīvotāju. Līdz šim darba meklētājam vai uzņēmumam, kurš meklē darbinieku, ir bijis jāmeklē interneta vidē haotiski izmētāti sludinājumu portāli ar dažāda līmeņa kvalitāti un virspusējām, neefektīvām lietotņu funkcijām.

Pavisam nesen digitālo sludinājumu platformu vidē ir ienācis jauns spēlētājs Dalder.lv, kurš sevi pierādījis jau ar pirmajiem soļiem – papildus klasiskajai iespējai izvietot dažāda rakstura sludinājumus portāls nodrošina virkni inovatīvu funkciju un rīku, kas atvieglina portāla lietošanu.

Uzsākt lietot Dalder.lv ir vienkārši un ērti

Ja Dalder.lv potenciālajam lietotājam aktuālas ir, piemēram, vakances Rēzeknē, pirmais solis ir piereģistrēties portālā. Pārsvarā standarta sludinājumu serveri pieprasa reģistrācijas maksu vai arī noteiktu samaksu par katra sludinājuma ievietošanu. Savukārt Dalder.lv šis pakalpojums ir un būs bezmaksas. Dalder.lv piedāvā līdz šim nebijušu, unikālu datu filtrēšanas tīklu, kas palīdz lietotājam dažās sekundēs pēc sīki strukturētām pazīmēm atrast vajadzīgo informāciju.

Dalder.lv moderatori vienmēr ir gatavi operatīvi konsultēt portāla lietotājus. Ar portāla komandu viegli sazināties gan telefoniski, gan viņu sociālajos profilos, gan arī uzdodot jautājumus caur e-pastiem.

Detalizēts administratīvs iedalījums

Portāla komanda ir īpaši padomājusi par reģionu iedzīvotājiem, jo nereti standarta sludinājumu platformas primāri rūpējas par lielo pilsētu iedzīvotājiem un viņu vajadzībām. Dalder.lv piedāvā tādu funkciju kā lokalizācija jeb detalizētu administratīvo iedalījumu, kas ļoti atvieglina portāla lietošanu. Ir izstrādāts savs reklāmas dēlis katram novadam, kurš sīkāk tiek iedalīts arī pagastos. Katra republikas nozīmes pilsēta ir iedalīta pilsētu rajonos. Ja ir aktuāli portālā atrast vai ievietot vakances Rēzeknē, tad Dalder.lv piedāvātā detalizētā datu filtrēšanas sistēma palīdzēs ātri un ērti apstrādāt informāciju. Piedevām, parakstoties uz jaunumu saņemšanu, lietotājam ietaupās laiks un visa aktuālākā informācija pati nonāk pie konkrētā lietotāja.

Datu filtrēšanas sistēma

Tā kā katrai precei un pakalpojumam ir noteiktas īpašības, salīdzināšanai ir nepieciešama tāda funkcija kā šķirošana ar piemērotiem, atbilstošiem filtriem. Viena no būtiskākajām Dalder.lv inovācijām ir iespēja katram lietotājam aktuālos filtrus saglabāt, lai katru reizi no jauna nebūtu jānopūlas ar preces vai pakalpojuma raksturojošo lielumu meklēšanu un atlasi. Katram sludinājuma ievietotājam, piemēram, ja ir aktuālas vakances Rēzeknē, ir iespēja laiku pa laikam atjaunināt informāciju. Salīdzinājumam citos sludinājumu portālos nereti ievietot sludinājumu ir kā iecirst to akmenī – kopš informācijas ievietošanas brīža to vairs nav iespējams koriģēt.

Ļoti plaša produktu, preču un pakalpojumu datu bāze

Dalder.lv ir izveidojis ārkārtīgi plašu un daudzveidīgu produktu datu bāzi, kas ir populāras lietotāju vidū. Portāla lietotājam nav jānopūlas ar preces vai pakalpojuma specifikācijas apraksta izveidi – jānorāda tikai komplektācija vai ekstras. Perspektīvā lietotāji šo funkciju varēs arī paši pilnveidot – līdzīgi kā tas ir iespējams Wikipedia. Šādā veidā lietotāji paši varēs veicināt produktīvāku portāla funkcionalitātes attīstību. Piedevām sludinājuma uzglabāšana un izveidošana būs iespējama 3 valodās.

 Izveidot sludinājumu par vakancēm Rēzeknē portālā varēs ar pāris klikšķiem dažās sekundēs, izmantojot CV datus. Darba meklētāji un piedāvātāji Rēzeknē, nelaidiet garām šo lielisko iespēju!

Scroll To Top