Aptieka internetā – Apotheka.lv

apotheka logo

Laiks nestāv uz vietas, un mūsu ikdienu arvien vairāk atvieglo moderno tehnoloģiju iespējas. Viena no šādām tehnoloģijām, kas uz visiem laikiem izmainījusi gan to kā sazināmies, gan visus citus mūsu dzīves aspektus, pavisam noteikti ir internets. Jau labu laiku mums tiek piedāvāta arī atvieglota iepirkšanās neizejot no mājas. Pavisam nesen vēl tas bija pieejams tikai elektronikai un tamlīdzīgām precēm, tomēr viss mainās un šobrīd pamazām tirdzniecību internetā uzsāk arī aptiekas. Viena no interneta aptieku aizsācējām Latvijā ir Apotheka.

Apotheka ir viens no straujāk augošajiem aptieku tīkliem Latvijā, un ir tikai pašsaprotami, ka aptieka nopietni domā arī par klientu labsajūtu un veselību veicinošu produktu tirgošanu arī interneta vidē. Apotheka ietilpst vienā no lielākajiem Baltijas valstu farmācijas uzņēmumu grupām Magnum, kuras uzņēmumi darbojas Baltijas valstīs un Somijā. Šobrīd Apotheka ir lielākā Latvijas aptieka internetā, kas piedāvā visplašāko bezrecepšu medikamentu, uztura bagātinātāju un kvalitatīvas kosmētikas klāstu.

Apotheka interneta aptieka piedāvā arī ļoti pretimnākošas cenas, jo šis tirgošanās formāts ļauj ieekonomēt uz aptieku uzturēšanas izmaksām. Tieši šī iemesla dēļ, iegādājoties uztura bagātinātājus un bezrecepšu medikamentus internetā, iespējams ietaupīt pat 40 procentus no preces ierastās cenas. Piedevām, reģistrējoties saņemsi 6 procentu atlaidi savam pirmajam pirkumam.

Varētu teikt, ka interneta aptiekā preces ir daudz pārskatāmākas nekā parastajās aptiekās. Viss sadalīts ērti saprotamās kategorijās, piedevām ir pieejama arī meklēšanas iespēja, ja meklē kāda konkrēta ražotāja produktu. Kad vēlamais produkts atrasts, vari iepazīties ar īsu tā aprakstu. Pie tā gan nav jāapstājas un, ja nepieciešams, vari pie viena interneta resursos uzzināt ko vairāk. Iepērkoties šādā veidā tev vienmēr ir pa rokai tūkstošiem atsauksmes no reāliem cilvēkiem, kas lietojuši konkrēto medikamentu.

Tomēr nav jāpaļaujas uz interneta resursiem vien. Apotheka interneta aptieka piedāvā arī farmaceita konsultācijas, kādas tu varētu saņemt jebkurā aptiekā klātienē. Gluži vienkārši aizpildi formu ar pamatinformāciju par sevi un nosūti ziņu tieši farmaceitam, kas izvērtēs tavu konkrēto gadījumu un sniegs personīgu atbildi. Šī ir arī vienreizēja iespēja uzdot jautājumus, kurus kāda iemesla dēļ parasti būtu kauns uzdotu ar cilvēkiem pilnā aptiekā uz vietas. Konfidencialitāte tiek garantēta.

Noteikti vajadzētu izmēģināt jaunās piedāvātās iespējas, kas ļauj ikdienas uztura bagātinātājus un bezrecepšu medikamentus iegādāties bez liekām pūlēm un laika patēriņa – tās ierodas pie tevis pašas, tādējādi vari atlicināt vairāk laika patīkamākām nodarbēm.

Scroll To Top