Compensa ceļojumu apdrošināšana

compensa_logo

Apdrošināšanas kompāniju mūsdienu tirgū ir daudz, un arī piedāvājumi lielākoties ir neslikti. Iespējas izvēlēties ir plašas, un tas visnotaļ ir labi. Tomēr galvenais ir neapjukt, jo informācijas ir daudz vairāk nekā izvēles iespēju, tāpēc iesācējam, kas vēlas iegādāties savu pirmo ceļojuma apdrošināšanas polisi, varētu sākt kūpēt galva un rasties zināms apjukums. Kura apdrošināšanas kompānija tad piedāvā labāko, izdevīgāko, atbilstošāko? Kurai informācijai uzticēties un kā vispār izvēlēties no plašā piedāvājuma? Ja nu izvēlos nepareizi?

Nepareizi izvēlēties gandrīz nav iespējams. Dodoties ceļojumā, apdrošināšanas polise ir būtiska, drīzāk nepieciešama, ja ir vēlme būt pārliecinātam par sava veida ceļojuma drošību. Līdz ar to jebkurš izvēlētais apdrošinātājs būs piemērots – galvenais, ka ir polise. Protams, var palasīties dažādas atsauksmes internetā par vienu vai otru apdrošināšanas kompāniju kā tādu, tomēr – cik cilvēku, tik viedokļu, un labāk lemt pašam, tā iegūstot vērtīgu pieredzi.

Ceļojuma laikā notiekot negadījumiem vai vienkārši neveiksmīgām situācijām – nelaimes gadījumi, saslimšana, dokumentu nozaudēšana un tā tālāk, ceļojumu apdrošināšana atlīdzina radušos neparedzētos papildus izdevumus. Standartā visi apdrošinātāju piedāvājumi ceļojumu apdrošināšanai ietver vienus un tos pašus riskus – medicīniskie izdevumi, palīdzības apdrošināšana, ja tāda nepieciešama ceļojuma laikā, piemēram, ceļojuma atcelšana, aizkavēšanās vai pārtraukšana. Tāpat polisē iekļauta nelaimes gadījumu apdrošināšana, civiltiesiskās atbildības apdrošināšana un bagāžas apdrošināšana.

Un tad ir papildus piedāvājumi, ko pievienot standarta apdrošināšanas polisei. Piemēram, Compensa apdrošinātājs, kas piedāvā Latvijā unikālu apdrošināšanas risinājumu, kā privātiem, tā biznesa tipa ceļojumiem, nodrošina visplašāko risku segumu ar jauniem, pie citiem apdrošinātājiem nesastopamiem, risinājumiem, gan diennakts palīdzību visā pasaulē.

Compensa apdrošināmo risku sarakstā daļa no tiem ietilpst palīdzības apdrošināšanas lauciņā. Piemēram, personīgo mantu nosūtīšana, meklēšanas uz glābšanas izdevumi, mājdzīvnieka aprūpe, lemjot savu mājdzīvnieku ņemt līdzi ceļojumā, vai atstāt mājās, palīdzības apdrošināšanā ietilpst arī maiņas autovadītājs. Manā skatījumā ļoti noderīgs Compensa ceļojumu apdrošināšanas polises jaunums ir maka apdrošināšana – visu izdevumu segšana, kas saistīti ar apdrošinātā maka un tajā esošo dokumentu un maksājumu karšu zādzību ceļojuma laikā. Par šādu lietu drošību, kā maks un dokumenti, dodoties ceļojumā padomājam bieži. Nereti pat izmantojam dažādus zagļu drošus risinājumus. Tagad par to rūpējas arī apdrošinātājs. Un, lai gan šis ceļojumu apdrošināšanas polises pievienojums nenozīmē, ka būtu vieglprātīgi jāattiecas pret saviem dokumentiem un maku ceļojuma laikā, tas dod papildu drošības sajūtu neparedzētās situācijās.

 

Scroll To Top