Drēbju gludināšana ir garlaicīga!

tvaika gludeklis philipsDrēbju mazgāšana un gludināšana ir garlaicīgs pasākums, tāpat kā trauku mazgāšana. Vienīgā laime, ka mūsdienu tehnoloģijas ļauj to padarīt par nedaudz vieglāku un jautrāku pasākumu. Tāpat kā trauku mazgājamās mašīnas, kur vien atliek šķīvjus pēc pusdienām noskalot un ievietot tajā, tāpat arī veļas mazgājamā mašīna un gludekļi – ļauj mums apģērbu kopšanas procesu padarīt nedaudz vienkāršāku (kaut gan ne īpaši mazāk garlaicīgu). Tad vien atliek izvēlēties vienu brīvāku vakaru vai pēcpusdienu, ieslēgt skaļāk savu mīļāko mūziku un padoties vajadzīgo mājas darbu veikšanai.

Ja ir pareizās ierīces (un pareizā mūzika), arī mājas darbi nemaz nešķiet tik nogurdinoši. Piemēram, ja vēl veļas mazgājamajai mašīnai atliek vien saspaidīt vajadzīgās pogas un uzstādīt nepieciešamās programmas, un tā darbojas pati, tad veļas gludināšanā jau cītīgāk jāpiedalās pašiem. Protams, ne visas drēbes ir nepieciešams gludināt – ir audumi, kas neburzās, lieliski „izslīd” paši, ja vien atstājam tos pakarinātus uz drēbju pakaramā pēc mazgāšanas.

Tomēr ir audumi, kurus noteikti nepieciešams gludināt, citādi tie saburzās arvien vairāk, „iegulstas” burzījuma līnijas, kuras pēc tam ir daudz grūtāk izlīdzināt. Tad nu jāķeras pie gludekļa un darba.

Vieglāku gludināšanas procesu padara tvaika gludekļi – tvaika gludeklis Philips piedāvājis savās ierīcēs jaunu tehnoloģiju – klusu un īpaši jaudīgu tvaika funkciju, kas nodrošina iespēju gludinātu ļoti dažādu audumu apģērbus, padarot apģērbu gludināšanu daudz vieglāku un interesantāku.

Ar Philips tvaika gludekli iespējams gludināt dažādus audumus, sākot no džinsa līdz zīdam, pat nemainot gludekļa iestatījumus. Īpaši noderīga ir tvaika funkcija, jo tā nodrošina ātrāku gludināšanas procesu – tvaiks ir jaudīgs un tiek nodrošināts vienmērīgi, palīdzot tam iekļūt audumā dziļi, palīdzot izgludināt visas rievas un krunciņas apģērbā bez liekas piepūles un gludekļa piespiešanas pie auduma.

Lai arī šķiet, ka tvaika sistēma varētu padarīt gludekli smagāku, tomēr Philips izstrādātās tehnoloģijas gludekli nepadara smagu – ar to ir ļoti viegli un ērti gludināt apģērbu, ierīcei viegli slīdot pāri audumam, izgludinot ikvienu krociņu. Arī apkaklīšu, grūti piekļūstamo apģērba vietu un piedurkņu gludināšana ir pavisam vienkārša un ērta, nepārpūlot pat roku locītavas, grozot gludekli.

Ar tvaiga gludekli iespējam arī atsvaidzināt apģērbu, kas novietots vertikālā veidā – noder aizkariem vai apģērbiem, kas novietoti uz pakaramajiem – lai pirms vilkšanas nedaudz atsvaidzinātu apģērba izskatu.

Ar pareizo kopšanu, pareizo gludināšanas režīmu un tehniku, kā arī ar pareizo ierīci, apģērbu kopšanu varam padarīt par vieglu, vienkāršu un patīkamu darbību, turklāt paildzinot savu iemīļoto apģērbu kalpošanas laiku teju uz pusi, nodrošinot, ka tie nesavelsies, neiegūs „nomazgāta” un novalkāta apģērba izskatu. Ikviens mājas darbs un pienākums var būt patīkams, ja vien tam pieejam ar pareizo attieksmi un tehnoloģijām.

Scroll To Top