Šveices pulksteņu meistars Rīgā? Jā!

Šveices pulksteņu meistars

Īsts luksus jeb premium laikrādis pasvītros personību un individualitāti, jo ne katrs cilvēks ir spējīgs tos nēsāt. Šveices pulkstenis viennozīmīgi ir ieguldījums ilgtermiņā, jo katra sīkākā detaļa noslīpēta un pārdomāta, lai sniegtu labāko, ko vien pulksteņu meistari var piedāvāt. Vārds “pulkstenis” ir cēlies no vārda “pulsēt”. Lai piemērotu savu ikdienas ritējumi ikvienai dzīves situācijai, izvēlamies atbilstošu aksesuāru– sportisku, biznesa videi vai atpūtai paredzētu pulksteni.

Augstākā līmeņa pulksteņu servisa centrs Latvijā

Šveices pulksteņu meistars pieejams arī pie mums Latvijā. Pircējiem ir pieejami centri, kas piedāvā iegādāties, uzpirkt un veikt apkopi Šveicē ražotiem pulksteņiem ar jebkādas sarežģītības pakāpes defektiem. Šāda līmeņa uzņēmumi ir specializējušies darbam ar Šveices pulksteņiem ar perfektu mehānismu gan klasiskā, gan mūsdienīgā stilā. Šādi laikrāži apmierinās ikviena gardēža gaumi- mirdzošs tērauds, mūsdienīga funkcionalitāte kvarca vai mehāniskajā pulkstenī patiesībā parāda nēsātāja būtību.

Izvēloties Šveicē ražotu pulksteni, tas nevainojami kalpos ar precizitāti un izsmalcinātību katrā niansē. Tie kalpo nevainojami un nenogurstot turpina fiksēt sava īpašnieka laimīgo mirkļu hroniku un tā ir ārkārtīgi svarīga misija, kas jāizpilda nevainojami. Pulksteņu meistari laikrāžus gatavo jau no 16.gs.vidus, līdz ar to uzstādīta ārkārtīgi augsta kvalitātes mēraukla. Tas ir smalks, izsmalcināts un elegants simbols sasniegumiem, ko atpazīs līdzīgi domājošie.

Šveices pulksteņiem nepieciešamas īpašas rūpes

Rūpes par klientu Šveices pulksteņiem uzņemas izcila un profesionāla pulksteņu meistaru komanda, kas izceļas ar sevišķu rūpību un pedantismu savā darbā. Meistari katrā pulkstenī iegulda visas savas spējas, lai ar individuālu un personīgu pieeju dotu pulkstenim otro elpu. Īpaši svarīgi, lai meistariem būtu atbilstošas zināšanas un kvalifikācija, kā arī pieredze strādāt Šveices rūpnīcās. Nereti vienkāršāko mehānismu pulksteņu meistari nemaz nevēlas strādāt ar sarežģītajiem Šveices laikrāžiem.

Šveices pulksteņu darbnīcās parasti iekārtota ķīmiskā laboratorija īpaši sterilos apstākļos veicamām manipulācijām – mikroputekļu likvidēšanai, tīrīšanai un pulēšanai. Kopējais piedāvāto pakalpojumu spektrs ir visplašākajā diapozonā, jo klientiem vajadzētu spēt piedāvāt sekojošus pakalpojumus:

  • Barošanas elementu nomaiņa
  • Vispārēja diagnostika
  • Tīrīšana ar ultraskaņas iekārtu
  • Hermētiskuma un ūdensizturības pārbaude
  • Korpusa restaurācija
  • Jauna stikliņa uzstādīšana
  • Detaļu pasūtīšana un izgatavošana
  • Iekšējo mehānismu, turbijona, hronogrāfa, minūšu repetīra, mūžīgā kalendāra un citu daļu remonts.

Lai arī Šveices pulksteņu meistaru amats ir sens, tomēr saistībā ar tehnoloģisko attīstību, jāattīstās arī ikvienam jomas darbonim – tāpēc jo īpaši svarīgi ir sekot līdzi aktuālajām tendencēm!

Scroll To Top