Vacheron Constantin pulksteņu kolekcijas – apliecinājums augstiem dzīves standartiem

Dzīves baudas spēj izpausties visdažādākajos veidos un niansēs – vasaras saullēktos, tikko plūktas zemenes smaržā, mijkrēšļa sniegputenī, skaistos notikumos, izsmalcinātās lietās. Luksusa pulksteņi nenoliedzami ir tie, kuri spēj dzīvi darīt skaistu. Elegants un prestižs laikrādis uz rokas vienmēr ir apliecinājums arī tā nēsātāja veiksmei, panākumiem, kā arī augstiem dzīves standartiem. Vienu reizi iegādāts, tas spēs sniegt prieku un patīkamas emocijas daudzu gadu desmitu garumā.

Kur ērti un droši iegādāties prestižu rokas pulksteni?

Online katalogs Chrono.lv ir ekskluzīvs Šveices pulksteņu un juvelierizstrādājumu katalogs, kuram ir vairāk nekā 10 gadu pieredze to pārdošanā. Chrono.lv ir pieejama arī remontdarbnīca, kura aprīkota ar augstas klases aparatūru un tajā strādā augsti sertificēti meistari. Nepieciešamības gadījumā pulkstenim tiek veikta arī mikroputekļu tīrīšana sterilos apstākļos ķīmijas laboratorijā. Remontdarbnīcas galvenajam speciālistam ir izsniegti Šveices ražotāju Maurice Lacroix un Raymond Weil sertifikāti.

Ja ir nepieciešama sīkāka informācija vai konsultācijas, droši var zvanīt Chrono.lv speciālistiem pa tālruni +371 27711177 vai arī rakstīt e-pastu uz info@chrono.lv. Katalogs Chrono.lv piedāvā vairākus desmitus prestižu laikrāžu zīmolu, taču tieši Vacheron Constantin pulksteņu kolekcijas neatstās vienaldzīgu nevienu augstvērtīgu aksesuāru cienītāju.

5 iemesli, kādēļ iegādāties Vacheron Constantin laikrādi

Pirmais iemesls: Vacheron Constantin ir viens no 3 pasaulē atpazīstamajākajiem Šveices luksusa pulksteņu zīmoliem. Tas ietilpst t.s. “Lielajā trijniekā” un godam nostājas blakus tādiem spīdekļiem kā Patek Philippe un Audemairs Piguet.

Otrs iemesls: šai kolekcijā ietilpst pasaulē komplicētākais kabatas pulsktenis ar 57 funkcijām. Tā izveidošanai bija nepieciešami 8 gadi. Laikrādis tika prezentēts 2015.gadā un maksā 5.000.000 EUR.

Trešais iemesls: pieejami TOP-modeļi ar tādām papildu funkcijām kā

 Mūžīgais kalendārs u.c.

Ceturtais iemesls: cenu amplitūdas ziņā bagātīga, taču ar Šveices kvalitātes iezīmēm nodrošināta laikrāžu izvēle.

Piektais iemesls: klientu iemīlētie modeļi – Patrimony un Overseas.

No Vacheron Constantin pulksteņu kolekcijas vispieprasītākie ir Patrimony. Jebkurai gaumei – no vienkārša klasisku vētību piekritēja līdz sarežģītu mehānismu un avangardiska dizaina mīļotājam.

Savukārt Overseas sērijas rokaspulksteņi aizrauj ar sportiski atsvaidzinošu dizainu un tādām noderīgām funkcijām kā hronogrāfs, mūžīgais kalendārs un pasaules laiks.

Vacheron Constantin kolekcijas laikrādis ir lieliska investīcija, kas gadu gaitā nezaudē savu vērtību. Gan savas pamata, gan papildu funkcijas tie veic ar izcilu precizitāti un paralēli ir apliecinājums īpašnieka lieliskajai gaumei un zināmam statusam.

Scroll To Top