Velosipēds šīs vasaras plāniem: kurš piemērotākais?

sieviešu velosipēdiJa silto laiku plāno pavadīt aktīvi vai arī uz darbu vēlies doties ar velosipēdu, šis ir īstais laiks iegādāties piemērotāko braucamrīku. Turpinājumā daži ieteikumi, kas palīdzēs orientēties plašajā piedāvājumu klāstā.

Vīriešu un sieviešu velosipēdi pieejami plašā izvēlē – 220.lv interneta veikalā un tirdzniecības vietās atrodami vairāk kā 10 dažādu velosipēdu veidi.

Kalnu velosipēdi

Kalnu velosipēdi piemēroti dažādiem ceļa segumiem – gan asfaltam, gan grants ceļiem un meža takām. Līdz ar to šī arī ir viena no populārākajām izvēlēm. Kalnu velosipēdiem ir spēcīgas bremzes, laba amortizācija, vairāki ātrumi. Tomēr jāatceras, ka šāda tipa velosipēdi parasti ir smagāki par cita veida velosipēdiem.

Pilsētas velosipēdi

Ja plāno pārvietoties tikai pa pilsētu, piemērota izvēle būs kāds no pilsētas velosipēdiem. Ar to var braukt gan pa asfaltu, gan grants ceļiem. Komfortablākai braukšanai iespējams izvēlēties pieskaņotu aprīkojumu, piemēram, apgaismojumu, groziņu un bagāžnieku, ķēdes un dubļu sargus. Pilsētas velosipēdi ir ar dažāda veida rāmjiem, tādēļ piemēroti gan sievietēm, gan vīriešiem.

Šosejas velosipēdi

Sportiskai atpūtai un sacensībām piemēroti šosejas velosipēdi. Tie ļauj īsākā laika posmā attīstīt lielāku ātrumu, kā arī aprīkojami ar papildu aprīkojumu, piemēram, dubļu sargiem.

Krosa velosipēdi

Piemēroti tiem, kuri brauc gan pa šoseju, gan arī garākos izbraucienos pa meža takām. Šāda veida velosipēdiem ir platākas riepas, kas nodrošina lielāku komfortu, turklāt rāma konstrukcija ļauj turēt taisnāku muguru brauciena laikā.

Kur iegādāties velosipēdu?

Lai velosipēds kalpotu ilgi un labi, svarīgi izvēlēties labu tirdzniecības vietu. Viens no risinājumiem, protams, ir doties uz kādu no specializētiem veikaliem, kur pieejami dažādi velosipēdu veidi un zinošu pārdevēju konsultācijas. Tomēr tā nav vienīgā iespēja, ja aktuāls velosipēds – lai ietaupītu laiku un līdzekļus, velosipēdu un to piederumu klāstu ērti iespējams aplūkot interneta veikalos.

Ja šķiet, ka tik lielu pirkumu internetā veikt ir riskanti, jāatceras, ka, iepērkoties tiešsaistē, spēkā ir distances līgums, kas pircējam dod tiesības iegādāto preci 14 dienu laikā atgriezt pārdevējam.

Scroll To Top