Ar ko polikarbonāta siltumnīcas ir labākas?

polikarbonāta siltumnīcasVasaras un pavasara laikā īpaši izjūtams cilvēku lielais prieks par pašaudzētām ogām, dārzeņiem, zaļumiem un puķītēm. Visātrāk un visagrāk audzēt varat sākt siltumnīcās. Pozitīvs aspekts, ka arī jaunās ģimenes arvien vairāk piekopj un novērtē sava dārziņa un savas siltumnīcas prieku.

Nu jau mazāk visapkārt varam redzēt plēves un trauslā stikla siltumnīcas, populārākas kļūst polikarbonāta siltumnīcas. Tām ir daudz plusu un tām ir garantēts arī ilgs mūžs.

Polikarbonāts, ko izmanto siltumnīcām ir izgatavots no šūnām. Šīs šūnas ir mūsu ieguvums, jo tajās uzglabājas saules siltums, kas ir īpaši izdevīgi arī vakaros un aukstās dienās. Siltumizolācija ir tik laba, ka polikarbonāta siltumnīcās varat sākt audzēt jau agros pavasaros un arī rudeņos, tajā būs nepieciešamā temperatūra. Ja izlemsiet audzēt savus vēlamos augus vai dārzeņus visu cauru gadu, arī tas ir iespējams, tad tikai nepieciešams ierīkot apkuri.

Saistībā ar to, ka starp šūnām ir gaiss, temperatūra dienas laikā īpaši nesvārstās, kā arī tā parasti nav lielāka par 30 grādiem. Augi ir pasargāti gan no temperatūras svārstībām, gan arī no apdegšanas, jo polikarbonāts izkliedē gaismu.

Polikarbonāta siltumnīcas ir ļoti izturīgas un ilgmūžīgas, Tev nebūs jāuztraucas par pēkšņām laika apstākļu maiņām, krusu, stipru lietu vai vētru. Siltumnīcas to viegli izturēs, jo šis materiāls ir triecienizturīgs.

Siltumnīcas pieejamas gan bezkrāsainas, gan tonētas, kas ir katra cilvēka gaumes jautājums, taču tās parasti tik labi izskatās, ka var strādāt arī kā dizaina objekts Tavā dārzā.

Šīs siltumnīcas ierīkošanā ir daudz nianšu, tādēļ, lai siltumnīca Tev kalpotu labi, nāksies to uzstādīt kādam profesionālim šajā jautājumā.

Polikarbonāta siltumnīcas bez šaubām ir daudz dārgākas par plēves vai stikla siltumnīcām, taču arī daudz ilgmūžīgākas un praktiskākas. Ja vēlies iegādāties sev siltumnīcu, tad labās cenās tās atrodamas mājas lapā 220.lv, kur ir plašs siltumnīcu klāsts un iespēja iegādāties savu kāroto preci arī noslēdzot līzinga līgumu un maksājot pa daļām.

Scroll To Top