Kā par minimāliem līdzekļiem radīt bērnam lieliskas dzimšanas dienas svinības vasarā

dārza nojumesBūtībā Tev ir paveicies, ja Tavam bērnam dzimšanas diena ir vasarā, jo tad iespējas svinībām ir daudz plašākas. Vasarā ballītes vari rīkot laukā, kas bērniem parasti ļoti patīk.

Ja dzīvojat privātmājā, tad svinības laukā nebūs problēmas, taču ja dzīvojat dzīvoklī, tad padomājiet vai tuvākajiem nav privātmāja, kur varētu sarīkot bērniem jautru ballīti. Bērna vecvecāki noteikti par to priecātos un varētu arī iesaistīties pasākuma rīkošanā. Taču, kas jāņem vērā plānošanā?

Vecums un dzimums

Katram bērna vecumam ir savas aktuālās lietas, kas patīk tajā mirklī. Piemēram, pavisam mazajiem patīk skriet, lēkāt, spēlēt spēles, zīmēt. Lielākām dāmām skolas vecumā jau patīk pucēties, spēlēties ar konkrētām lellēm, izspēlēt lomu spēles. Savukārt puišiem vairāk patīk fiziski aktīvas izklaides, braukšana ar riteni, sacensties rotaļās.

Tematika

Jāatzīst, ka ikvienam bērnam patīk iejusties kādā īpaši mīļā tēlā, vai gatavot dekorācijas savām svinībām. Izdomājot savu dzimšanas dienas plānu, varat sagatavot nelielas dekorācijas, lai vide, kur svinēsiet būtu atbilstošāka bērniem un jautrībai.

Pats nepieciešamākais

Viesus noteikti būs jāpacienā, tādēļ noteikti vajadzētu padomāt par galdiem un soliem, kur sasēdīsies viesi, uzkodām, našķiem un dzērieniem. Te neiztikt arī bez dārza nojumes, kas viesus un ēdienu pasargās no saules, kā arī no lietus, ja tāds uznāktu.

Idejas svinībām laukā:

  • apslēpto dārgumu meklēšana

sētā varat apslēpt dažādus mazus nieciņus, kuri kā dāvaniņas paliek bērnam, kas atrod;

  • olimpiskās sporta sacensības

sagatavojat pavisam vienkāršas (attiecīgajā vecumā izdarāmas) sportiskas aktivitātes bērniem, lai bērni savā starpā sacenšas un uzvarētājs iegūst kādu nieciņu balvā;

  • izbrauciens ar riteņiem

bērniem attiecīgā vecumā šis pasākums noteikti patiks, ar noteikumu, ka visi viesi dodas braucienā. Pēc brauciena varat atgriezties sētā un pasniegt jubilāram svinību svarīgāko sastāvdaļu – kūku;

  • SPA ballīte

skolas vecuma meitenēm aktuāla tematika. Mammas var palīdzēt ar procedūrām (rožu ziedlapiņu ūdens pelde pēdiņām, sejas maska, nadziņu lakošana, spīdīgā tetovējuma uzlikšana).

Scroll To Top