Kā izvēlēties kafijas aparātu mazai virtuvei?

kapsulu kafijas automāti internetāMājās, kurās labprāt tiek baudīta kafija, labs kafijas automāts var būt nudien lielisks ieguldījums. Izvēle ir  iespaidīga, tāpēc katrs šī aromātiskā dzēriena cienītājs var atrast savai gaumei, dzīvesveidam un pat virtuves platībai piemērotāko kafijas automātu. Šoreiz – vairāk par to, kā atrast kafijas automātu, kas lieliski iederēsies mazā virtuvē.

Ja platība, kur novietot ierīci, ir ierobežota, tad loģiski, ka svarīgākais kritērijs kafijas automāta izvēlē ir tā izmērs. Princips ir vienkāršs – lielie, jaudīgie kafijas automāti jāatstāj birojiem un lielām, plašām telpām. Mazā virtuvē vislabāk iederēsies kompakts, viegli kopjams automāts – starp citu, ar to kafija sanāk tik pat garšīga un aromātiska, kā lielākā ierīcē gatavots dzēriens.

Kapsulu kafijas automāti

Aplūkojot piedāvājumu, jāsecina, ka izmēros mazākie ir kapsulu kafijas automāti. Tie šobrīd ir visnotaļ iecienīti un pieejami dažādos dizainos un krāsās. Kafija šajā automātā tiek pagatavota, izmantojot kafijas kapsulas. Kapsula satur vienai porcijai nepieciešamo kafijas daudzumu, tādēļ dzēriens vienmēr tiks pagatavots vajadzīgajā stiprumā un kvalitātē.

Kafijas pagatavošana šajā ierīcē ir vienkārša – jāievieto kafijas kapsulas, jāpiespiež poga un pēc dažiem mirkļiem virtuvi sāks piepildīt kārdinoša kafijas smarža. Vēl kāda šīs ierīces priekšrocība – tā ir ērti kopjama, jo pēc kafijas pagatavošanas izmantoto kapsulu atliek izņemt un izmest miskastē.

Iegādājoties kafijas automātu, vēlams uzreiz aplūkot arī kapsulu piedāvājumu – pirmkārt, tas nepieciešams tādēļ, ka konkrētā kafijas automātā var izmantot tikai tam īpaši paredzētas kafijas pupiņas. Svarīgākie aspekti, ko šajā sakarā vajadzētu izvērtēt, ir kafijas kapsulu:

  • Piedāvājums – aplūko piedāvājumu un izlem, vai tas būs Tavai gaumei un kafijas dzeršanas paradumiem atbilstošs, pietiekami daudzveidīgs un pieejams;
  • Cena – otrs būtiskais aspekts ir izmaksas. Nopirkt kafijas automātu ir viens, taču arī kapsulu iegāde prasīs zināmus ieguldījumus. Starp citu, kapsulas ir salīdzinoši dārgas, tādēļ noteikti jāizvērtē, kā šāds pirkums iekļausies ģimenes budžetā – īpaši, ja kafiju plānots dzert regulāri

Ja esi baltas kafijas cienītājs, kapsulu kafijas automātam papildus jāpieslēdz piena putotājs. Dažkārt tas nopērkams jau komplektā ar automātu, citkārt – jāiegādājas atsevišķi.

Kapsulu kafijas automāti ir kā radīti ne tikai mazām virtuvēm, bet arī steidzīgiem rītiem – ar to saņemsiet tik ļoti vajadzīgo mundruma devu vien pāris minūšu laikā!

Kā pagatavot gardu kafiju?

Lai arī, gatavojot kafiju ar kvalitatīvu kafijas kapsulu automātu, dzēriens nemaz nevar neizdoties, tomēr vērts atcerēties, ka dzēriena garšas nianses atkarīgas gan no kapsulas veida, gan arī izmantotā ūdens kvalitātes – kafija garšos vislabāk, ja tiks pagatavota no tīra, filtrēta ūdens. Tāpat nevajadzētu aizmirst par regulāru kafijas automāta tīrīšanu – tas uzlabos gan ierīces darbību, gan kafijas garšu.

Scroll To Top