Singapūras Satīns reperi mācās Presto Autoskolā

Latvijas autoskolu nozarē pavisam īpašs un interesants projekts, ko noteikti jau pamanījuši Presto Autoskolas kursanti un sekotāji sociālajos medijos. Latvijā skandalozā un zināmā repa grupa Singapūras Satīns ir izlēmuši, ka vēlas iegūt autovadītāja apliecību un četri no grupas puišiem iestājušies autoskolā, lai piepildītu savu mērķi.

Singapūras Satīns – skaļi un skandalozi!

Singapūras Satīns Presto Autoskolā savas autovadītāja gaitas uzsākuši ne mazāk skaļi, kā viņu izpildītajās dziesmas, proti – ar izaicinājumu, ka spēs iegūt vadītāja apliecību 90 dienu laikā. Tāpēc arī pats izaicinājums skan kā #tiesības90dienās. Jumbo XXL, Edavārdi, Nokio Katana un Su$i TakeØut 2019. gada sākumā izlēma, ka ir jāsaņemas un jānokārto tiesības. Grupas faniem un citiem interesentiem ir iespēja sekot līdzi mācību procesam 8 YouTube sērijās.

Mācību process video sērijās

Video sērijas sākas ar Singapūras Satīna stāstiem par savu līdzšinējo auto vadīšanas pieredzi, kas izrādās ļoti minimāla un daļa pie auto stūres nav sēdušies nekad. 2. sērijā tiek apmeklēti Pirmās palīdzības kursi, kuros puišiem izveidojas ļoti “ dzīvas” attiecības ar manekenu – Anniņu. Šajā sērijā Edavārdi un Jumbo piedalās savās pirmajās braukšanas nodarbībās.

3.sērijā Jumbo ir jau apmeklējis visas teorijas nodarbības un braucis 10 praktiskās braukšanas nodarbībās, tādējādi izvirzoties kā pirmais ceļā uz vadītāja apliecības iegūšanu. Edavārdi seko drīz aiz viņa, savukārt, Nokio Katana un Sushi Takeout baidās no braukšanas un ir sanācis kavēt teorijas nodarbības. Šajā sērijā parādās arī labi zināmā un nu jau skandalozā jūtūbere Evelīna Pārkere, kas pieņem izaicinājumu sacensties, jo arī viņa ir vadītāja apliecības iegūšanas procesā.

Pirmais tiesības iegūst Jumbo

4.sērija sākas ar priecīgu ziņu – pirmais izaicinājumu sasniedzis Singapūras Satīns dalībnieks Jumbo tikai 45 dienās! Nākošajā sērijā hiphoperi skatītājiem parāda Presto Autoskolas telpas un sarunājas ar skolas pasniedzējiem. 6. sērijā pagājušas jau 70 dienas, kopš Singapūras Satīns pieteikuši izaicinājumu un seriāla varoņi mēģina izbraukt CSDD braukšanas eksāmena figūras.

Pirmspēdējā sērijā 90 dienu izaicinājuma beigas jau pavisam tuvu un sērijas galvenā tēma ir CSDD braukšanas eksāmens, kuram gatavojas Edavārdi. Savukārt Sushi Takeout un Nokio Katana pieredze parāda to, ka katram kursantam ir savs mācību temps un patiesībā svarīgākais ir neapstāties, jo ikvienam mācību procesa garums var atšķirties. Pēdējā, 8. sērijā, Singapūras Satīns atskatās uz paveikto un salīdzina to, kā realitāte atšķiras no sapņiem. Presto Autoskolas web lapā presto.lv un Youtube iespējams sekot līdzi visiem notikumiem, jo tiesības vēlas iegūt visi!

Scroll To Top